Teslimat Şartları

Kargo Firmalarının Gönderi Alanı

Kargo firmasının gönderi alanı kapsamında olması şartıyla siparişleriniz Türkiye sınırları içerisinde dilediğiniz adrese ulaştırılır.

Teslimat Süresi

1 ile 4 iş günü

Siparişinizin Hazırlanması

Sipariş ettiğiniz ürünlerin kargoya verilme süreleri ürün detay sayfalarında yer almaktadır. Siparişiniz GuncelDersyayinlari.com tarafından kargoya verildikten sonra bir e-posta ile bilgilendirileceksiniz.

Aynı sipariş içerisinde kargoya teslim süresi daha uzun olan bir ürün varsa, siparişinizdeki ürünlerin tamamı hazırlandıktan sonra, tek seferde kargoya verilir.

Siparişinizin Takibi

Siparişinizin kargoya verildiğine dair size gönderirken e-posta'dan 24 saat sonra site üst menüsünde ya da üyelik girişi yaparak sipariş takibi bölümünden gönderinizin durumu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Kargoya Verilen Siparişlerin Teslimat Adresinize Sevkiyatı Siparişleriniz kargo firmasına teslim edildikleri tarihten itibaren;

1 ile 4 iş gününde,

GuncelDersyayinlari.com kargo firmalarına teslim süreçleri resmi ve dini tatiller hariç hafta içi her gün, kargo firmalarınca dağıtım süreçleri ise Cumartesi Pazar günleri ve resmi ve dini tatiller hariç her gün yapılmaktadır.

Kargo Firmasının Teslimat Anında Size Ulaşamadığı Durumda Kargo firması siparişinizde belirttiğiniz teslimat adresinize 1 kez uğrayacak, 1 uğrama sonucunda da teslimatı yapacak kimseyi bulamaması durumunda kargo şubesinde bekletilecektir teslim almamanız durumunda ürünler  GuncelDersyayinlari.com'un adresine geri getirilecektir. Bu durumda GuncelDersyayinlari.com Müşteri Hizmetleri ile bağlantıya geçmeniz durumunda ürünler isteğiniz doğrultusunda yeniden kargoya verilebilir.

Kargo Ücretleri

GuncelDersyayinlari.com İnternet mağazasından ve telefonla sipariş verdiğiniz ürünlerin kargo ücreti yoktur. Gönderilerin yapılacağı il-ilçe bilgisinin kargo ücretine etkisi yoktur. Siparişlerde kargo ücretsizdir.

Kapıda Ödeme Hizmeti

Kapıda ödeme hizmeti kitap satışımız için uygun değildir. Ödemelerinizi bu doğrultuda yapmanız gereklidir. 

 

İade İptal Teslim Şartları

GuncelDersyayinlari.com iade işlemlerinde Tüketiciyi Koruma Kanunu çerçevesinde hareket eder. 
GuncelDersyayinlari.com’da satılan tüm ürünler, orijinal olup üretici firmaların ve GuncelDersyayinlari.com garantisi altındadır. 
Siparişleriniz gönderilmeden önce baskıdan kaynaklanan basım hatası, sayfa eksikliği vb. bozukluklar kontrol edilmektedir.

Tüketici Hakları Kanunu gereğince basım hatası, sayfa eksikliği kusurları dışında kitap vb. basılı emtianın iadesi mümkün değildir. Bu yüzden sitemizden satın alınan kitapların iadesi mümkün değildir.

Fakat;


1 - Satılan ürünün hatalı olması durumunda,

Ürünlerle ilgili sorunlarda: 
Teslimat sırasında fark edilmesi olanaklı olmayan sorunlar bu kapsama girer. Bu konudaki isteğinizin kabulü için:

İade edeceğiniz ürünle ilgili faturanız ürünlerle birlikte gönderilmelidir.
İade işlemi teslim tarihini takip eden iki iş günü içinde başlatılmış olmalıdır.
İade edilen ürünler teslimatta kullanılan firma ile geri gönderilmelidir.
GuncelDersyayinlari.com iade gerekçesini değerlendirecek ve yukarıda sıralanan koşullara uygun olması durumunda sorunlu ürünleri yenileriyle değiştirecektir. 
Böyle bir durumda iade ve yeniden gönderme aşamalarının tüm masraflarını GuncelDersyayinlari.com üstlenir. 
Ürünün iadesinin yukarıdaki koşullara uygun bulunmaması, ürün değişimi, iadesi veya teslim adresinin yanlış girilmesi ve iade talebi sürecindeki tüm masraflar bizzat müşteri tarafından karşılanır.

 

2 - Teslimatçı firmadan (kargodan)kaynaklanan sorunlarda:

Zarar görmüş paketler teslim alınmayarak teslimatçı firmaya tutanak tutturulmalıdır. 

Eğer teslimatçı firma yetkilisi paketin hasarlı olmadığını düşünüyorsa, orada paketin açılarak ürünlerin hasarsız teslim edildiğini kontrol ettirme 
ve durumun yine bir tutanakla tespit edilmesini isteme hakkınız vardır. Ancak paket tarafınızdan teslim alındıktan sonra teslimatçı firmanın görevini 
layıkıyla yaptığı kabul edilmiş sayılır. Paket kabul edilmemiş ve tutanak tutulmuş ise, durum tutanağın sizde kalan kopyasıyla birlikte en kısa zamanda 
GuncelDersyayinlari.com’a bildirilmelidir. GuncelDersyayinlari.com en kısa sürede yeni ve sağlıklı bir teslimatın gerçekleşmesini sağlayacaktır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR